IRJP: IRJP - audyt finansowy
KOMUNIKATY I OGŁOSZENIA


Instytut Rozwoju Języka Polskiego    2024-01-28

IRJP - audyt finansowy

Na podstawie art. 9.3 ustawy z dnia 7 października 2022 r. o Instytucie Rozwoju Języka Polskiego im. świętego Maksymiliana Marii Kolbego (Dz.U.2022.2463 z dnia 2022.11.30) , Instytut pragnie poinformować, że w świetle obowiązku przedstawienia rocznego sprawozdania finansowego do zatwierdzenia Ministrowi właściwemu do spraw oświaty i wychowania, planowany jest audyt finansowy przeprowadzony przez firmę audytorską.

W związku z powyższym, Instytut Rozwoju Języka Polskiego im. świętego Maksymiliana Marii Kolbego zwraca się z uprzejmą prośbą o dokonanie szacunkowej wyceny zamówienia, obejmującego:

  • Przeprowadzenie kompleksowego audytu finansowego,
  • Sporządzenie rzetelnego raportu z czynności audytowych.

W celu uczestnictwa w procedurze rozeznania rynku, prosimy wszystkich zainteresowanych o przekazanie informacji dotyczących wyceny w wyżej wymienionych obszarach do dnia 16.02.2024 r. do godziny 12:00 na adres e-mail: audyt@irjp.gov.pl.

W przypadku wszelkich pytań czy wątpliwości, serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem: audyt@irjp.gov.pl.

Pragniemy podkreślić, że przedstawione zapytanie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, ani ogłoszenia zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych. Jest to jedynie etap procedury rozeznania rynku, mającej na celu zapewnienie transparentności i rzetelności procesu audytu finansowego Instytutu Rozwoju Języka Polskiego im. świętego Maksymiliana Marii Kolbego.


Z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie i współpracę.


Z poważaniem,
Instytut Rozwoju Języka Polskiego im. świętego Maksymiliana Marii Kolbego


DO POBRANIA: Formularz WycenyDOSTĘPNOŚĆ CYFROWA

POSŁUCHAJ TEKSTU ZAMIESZCZONEGO NA STRONIE / CZYTA SYNTEZATOR MOWY
KOMUNIKATY W INSTYTUCIE - ARCHIWUM

PORTAL IRJP WYŚWIETLONO 1505197 RAZY×