IRJP: I Światowy Kongres Edukacji i Nauki Polskiej za Granicą - oferta biznesowa
NOWOŚCI W INSTYTUCIEPolska    2023-06-01

I Światowy Kongres Edukacji i Nauki Polskiej za Granicą - oferta biznesowa

Wartością I Światowego Kongresu Edukacji i Nauki Polskiej za Granicą jest budowanie polskiej wspólnoty oświatowej w świecie, integracja środowisk polonijnych i polskich za granicą, wymiana doświadczeń nauczycieli i naukowców pracujących poza granicami Polski, a także wypracowanie merytorycznych propozycji rozwiązań systemowych, które zostaną przedłożone Ministrowi Edukacji i Nauki.

W Kongresie udział wezmą osoby działające na rzecz edukacji i nauki polskiej za granicą: nauczyciele, liderzy i przedstawiciele organizacji polonijnych, rodzice uczniów oświatowych placówek polonijnych, wolontariusze, przedstawiciele uczelni poza granicami Polski, w strukturach których prowadzone są zajęcia z języka polskiego lub w języku polskim, stypendyści i lektorzy.

Będziemy gościć ponad 500 osób z całego świata.

Program Kongresu składa się z części merytoryczno-szkoleniowej i kulturalno-edukacyjnej. W ciągu pięciu kongresowych dni odbędzie się szereg paneli dyskusyjnych, wykładów popularnonaukowych, warsztatów dydaktycznych i szkoleń metodycznych. Uczestnicy spotkają się z naukowcami, dydaktykami i ekspertami działającymi na rzecz rozwoju nauki polskiej za granicą i popularyzacji edukacji polskiej i polonijnej w świecie. W programie znajdują się także projekcje filmów, sesja spotkań z ambasadorami i konsulami, a także wycieczki edukacyjne.

Kongres odbędzie się na terenie Hotelu Warszawianka, położonym około 40 minut drogi samochodem od centrum Warszawy. Ośrodek zapewnia harmonijne połączenie nowoczesnego centrum kongresowego z hotelem, oferującym wypoczynek dla uczestników, którzy przybędą do nas z całego świata.

Jeśli chcesz do nas dołączyć i przedstawić naszym gościom swoją ofertę, zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem: promocja@irjp.gov.pl

Co oferujemy?

  • Udział w Kongresie 1 osoby, z noclegami i wyżywieniem w terminie 5-9 lipca 2023 r.
  • Udział w Kongresie 1 osoby, z noclegiem i wyżywieniem w wybrany dzień
  • Możliwość prezentacji oferty na stoisku na terenie hotelu (zapewniamy stół 120x60cm, dwa krzesła oraz możliwość rozstawienia własnego rollup’u o max wymiarach 120x220cm), w terminie 5-9 lipca 2023 r.
  • Umieszczenie ulotki, materiału reklamowego lub wydawniczego w materiałach powitalnych dla każdego uczestnika. Maksymalne wymiary: 21x30x2 cm, maksymalny ciężar: 0,4kg.

Pakiet Cena netto
Pobyt na Kongresie – jedna wybrana doba 850 PLN / os.
Pobyt na całym Kongresie 3400 PLN / os.
Stoisko – własna prezentacja oferty 4500 PLN / 5-9 lipca
Wrzutka (insert) do materiałów powitalnych 2000 PLN / szt. zgodnie z powyższym limitem

Liczba miejsc jest ograniczona, ze względu na limity organizacyjne i możliwości logistyczne hotelu.

Organizator zastrzega, że w przypadku dużej liczby zgłoszeń, decydować będzie data zgłoszenia.


WIĘCEJ O KONGRESIENOWOŚCI W INSTYTUCIE - ARCHIWUM
PORTAL IRJP WYŚWIETLONO 1505214 RAZY×